Ve výzvě k Nike Air Max 90 Pánská

Published by: stopher on 11th Sep 2017 | View all blogs by stopher

To je argument Nike Air Max 2018 Boty Janet Flammang, politolog, v nové provokativní knize Taste for Civilization: Food, Politics a Civil Society. 'Důležité sociální a politické náklady jsou důsledkem rychlého občerstvení a jídla,' napsala, 'krmení a nibbling místo toho, aby se posadila na tiché jídlo, sledovala televizi během jídla místo aby mluvila' 40% Američanů sleduje televizi během jídel 'Sledovat potraviny jako palivo spíše než trvat, odmítat rodinné recepty a zásoby potravin a popírat, že jídlo má sociální a politické rozměry. 'Kulturní rozpor kapitalismu - jeho tendence podrývat stabilizující se společenské formy, na nichž závisí - jsou patrné v moderním americkém jídelním stole.
Ve výzvě k Nike Air Max 90 Pánská feministky druhé vlny, který nutil ženy se dostat ven z kuchyně, Flammang naznačuje, že by pomlouvat „úkolů potravin“ - něco, který zahrnuje uvedení potraviny na rodinného stolu - my jednoznačně zničila jednu z dětských školek: rodinné jídlo. Je to 'dočasná demokracie u stolu', aby se děti učí umění rozhovoru a získávají zvyky sdílení uctívání, poslechu, otáčení, plavby, řeči bez urážky a tyto zvyky ztrácejí, když člověk jedí sám a za letu. 'Civitelnost není nutná, když je člověk sám sebe' 5.
Tyto Nike Air Max 90 Dámské argumenty zazněly během debaty o reformě zdravotní péče v Senátu, když The New York Times oznámil, že soukromá jídelna senátu, kde byla senátory obou stran součástí chleba, byla prázdná. Flammang atributy část ztráty zdvořilosti ve Washingtonu, aby „po republikánské revoluci z roku 1994, kdy Newt Gingrich, nový mluvčí domu, nutil své zákonodárce, aby se nehýbala své rodiny do Washingtonu. Členové jsou nyní vrátili do svých obvodů každý víkend, obětovat příležitosti k socializaci přes linkami a v tomto procesu, „i když nádrže bude rekonstruovat na večeři.“ je to mnohem obtížnější vilérer někoho „jeden s kdo Nike Air Max 2017 Dámské jste sdíleli jídlo.

Comments

0 Comments

     
Please login or sign up to post on this network.
Click here to sign up now.