Rozhodl Nike Air Max 2017 Pánské jsem

Published by: stopher on 8th Sep 2017 | View all blogs by stopher

Rozhodl Nike Air Max 2017 Pánské jsem se zkusit trenéra. Zavolal jsem Robertu Osteenovi, důchodového chirurga, kterého jsem vycvičil během svého pobytu, abych zjistil, jestli by to mohl uvažovat. Je to jeden z chirurgů, který jsem nejvíce doufal, že napodobí ve své kariéře. Jeho provozy byly rychlé, aniž by vypadaly elegantně a elegantně, aniž by se objevily viskózní. Byl klidný. Nikdy jsem ho neviděl, ztrácel svou náladu, měl plán za každou okolnost, měl bezvadný úsudek a jeho pacienti zřídka měli nějaké komplikace.
Specializuje Nike Air Max 2018 Boty se na chirurgii nádorů pankreatu, jater, žaludku, jícnu, tlustého střeva, hrudníku a dalších orgánů. Test rakovinného chirurga je, když chirurgie není zbytečná a kdy jít dál. Osteen nebyl nikdy poškozen nebo zatažený, nebo se příliš zatlačil. 'Nemůžeme to udělat,' řekl, když obdržel pacientovo břicho a zjistil, že nádor je mnohem invazivnější, než se očekávalo. pauza, aby ho naříkala, začne znovu zavírat.
Rok od roku Nike Air Max 90 Dámské si starší obyvatelé zvolili za roční výukovou cenu. Byl to neobvyklý učitel. Nikdy ti neřekl, co máš dělat. Jako stážista jsem udělal s sebou svou první splenektomii. Nevytáhl kožní incizi, která by byla provedena se sterilním značkovacím perem, jak tomu bylo u ostatních učitelů. Zůstal tam a čekal. Nakonec jsem vzal pero, vložil cícený tip na kůži a podíval se na něj, abych zjistil, zda mohu udělat souhlas nebo nesouhlas. Neodpověděl mi nic. Šel jsem uprostřed pacienta, těsně pod hrudní kostí těsně nad pupkem.
'Je to opravdu Nike Air Max Dámské tam, kde to chcete?' Řekl. Osteenův hlas byl malý hlučný automobilový motor, obarvený přízvukem jeho dětství v Savannah v Georgii, a trvalo mi několik let, než jsem si uvědomil, že to není jeho hlas, který mě udělal byl strašidelný, ale jeho otázky. Neustále se pokoušel myslet na obyvatele - myslet si jako na chirurgy - a jeho otázky vysvětlovaly, jak moc jsme se měli učit.

Comments

0 Comments

     
Please login or sign up to post on this network.
Click here to sign up now.